Portale randkowe Randki Randki dla Emigrantów Randkowe porady Spotkania

Statyczny i mobilny przebieg randki

Pierwsze wrażenia na randce jest niezwykle ważne. Te kilka godzin decyduje czy możemy liczyć na kolejne spotkanie. Aby randki w niemczech były naprawdę udane i godne zapamiętania warto porównać dwa rodzaje pomysłów randkowych. Oto jak warto spędzać randki z nowo poznaną sympatią.

1. Randka statyczna

To klasyczny przykład randki. Jest dość powtarzalny i powielany przez wiele par. Polega on na tym, że z góry ustalonym miejscu się spotykacie. Może to być np. ważny punkt strategiczny w Twoim mieście. Przykładowo, aby móc się namierzyć randki w niemczech mogą się zaczynać w centrum miasta przy znanym pomniku. Z tego miejsca przechodzicie do lokalu np. kawiarni, pubu czy restauracji. Tam rozmawiacie długimi godzinami z nowo poznaną połówką. Po zakończeniu randki rozchodzicie się do swoich domów. Tak kończy się klasyczna randka.

2. Randka mobilna

Ta opcja jest bardziej kreatywna, ale wymaga dobrej znajomości własnego miasta. Jeśli nie znasz wydarzeń w okolicy ciekawych miejsc zawsze możesz się do niej odpowiednio przygotować. W tym celu warto poznać już wcześniej zainteresowania i pasje swojego towarzysza i towarzyszki. Po czym dobrać miejsca, które mogą być przydatne lub wyjdą w trakcie rozmowy. Przykładowo: Jeśli podczas randki w niemczech Twój rozmówca okaże się fanem militariów zaproponuj koniecznie wyprawę do pobliskiego muzeum.

Randka mobilna wiąże się ze zmianą miejsca. Jeśli lubicie jeść i macie swoje ulubione dania warto zrobić sobie malutki szlak kulinarny wzdłuż rynku np. decydując się na kawiarnie i burgerownie.

Kopiowanie zabronione